Baufragen.de Profi Chat

Obiekty sportowe

Stadiony, obiekty sportowe i tory wyścigowe to nowoczesne areny naszych czasów. Urządza się tu zawody, bije rekordy i świętuje zwycięstwa, ale obiekty te mogą służyć również do organizacji czasu wolnego.

Na imprezach sportowych na stadionie często spotyka się więcej ludzi, niż jest mieszkańców w niektórych miasteczkach: areny z 60.000 miejsc nie są już dzisiaj rzadkością, stanowią raczej regułę. Większość nowych stadionów to obiekty wielofunkcyjne, które są wykorzystywane w równej mierze do rozgrywek piłkarskich Mistrzostw świata jak do zawodów lekkoatletycznych, są sceną wielkich koncertów, festiwali, przedstawień musicalowych lub operowych.

W ostatnich latach aquatherm wciąż robi pozytywne wrażenie w związku z budową największych i najnowocześniejszych aren naszych czasów.

Projekty takie jak VELTINS ARENA, stadion Realu Madryt czy Stadion Centralny w Lipsku zostały zrealizowane we współpracy z firmą aquatherm.

Czy to w dziedzinie instalacji sanitarnych, klimatyzacyjnych, chłodzenia powierzchniowego czy, jak w przypadku VELTINS Arena – spektakularnym projekcie ogrzewania murawy – na każdym obiekcie systemy rurociągowe firmy aquatherm sprawdziły się znakomicie…

 

 


Obiekty referencyjne

517efb111