Baufragen.de Profi Chat

Instalacje przemysłowe

Ze względu na specyficzne właściwości materiału, rury i kształtki aquatherm green pipe wyróżniają się szczególną odpornością chemiczną.

System rurociągowy aquatherm blue pipe i aquatherm green pipe są odporne na korozję w przypadku najróżniejszych agresywnych mediów i wody o niskim poziomie pH, mają więc wszechstronne i optymalne zastosowanie w przemyśle.

W procesie produkcyjnym sieci rurociągowe aquatherm blue pipe i aquatherm green pipe służą do oczyszczania, chłodzenia i transportu wody, sprężonego powietrza, płynnych produktów żywnościowych i agresywnych mediów jak np. kwasy, ługi i lakiery.

Dzięki systemom aquatherm blue pipe i aquatherm green pipe wszystkie te różnorodne media docierają co celu bezproblemowo, niezawodnie i w stanie niezmienionym.

Ze względu na znakomitą jakość systemów aquatherm blue pipe i aquatherm green pipe z fusiolenu® PP-R w ostatnich latach w systemy rurociągowe firmy aquatherm zostały wyposażone znane na całym świecie instalacje przemysłowe w Niemczech i za granicą.  Obiekty referencyjne

517efb111