Baufragen.de Profi Chat

Budowa statków

Od początku historii ludzkości człowiek ze swoimi kruchymi statkami porywał się na nieprzewidywalne oceany.

Przynajmniej od czasów Kolumba bez strachu, że ryzykowna podróż może się gwałtownie zakończyć na rzekomym krańcu Ziemi. Ludzkość dokonała dobrego odkrycia – głównie dzięki wyprawom statkiem – że Ziemia jest kulą.

Przez tysiąclecia statki były najszybszym środkiem, służącym do transportu dóbr i podróżnych dookoła świata. To wehikuły odkrywców i poszukiwaczy przygód. Wszystkich odkryć dokonano z ich pokładów, dzięki nim zmierzono każdy kąt wybrzeży. Odkrywano nowe światy, toczono bitwy i zdobywano nowe kontynenty. W dawnych czasach, gdy nie było komórek i e-Maili, statki były najważniejszymi nośnikami komunikacji, które przekazywały wiadomości z kontynentu na kontynent.

W dzisiejszych technologicznych czasach, przed statkami stanęło kolejne duże wyzwanie: nowoczesna turystyka. Dzisiaj statki to często pływające pałace, w pełni zasługujące na miano linii luksusowych, służące wypoczynkowi i radości podróżowania.

Systemy rurociągowe aquatherm na największych i najpiękniejszych statkach pasażerskich na morzach całego świata, dzięki swojej niezawodności, odporności na korozję, niską wagę i przyjazność dla środowiska, zapewniają bezpieczeństwo i najwyższy komfort w dziedzinie pokładowej techniki sanitarnej, klimatyzacyjnej i grzewczej.
517efb111