Baufragen.de Profi Chat

Domy jednorodzinne

 

Domy mieszkalne należą do najbardziej prywatnej sfery życia. Tu mieszkamy sami lub z rodziną, przyjmujemy naszych przyjaciół i świętujemy najważniejsze święta. 

Często całe życie mieszkamy w tym samym miejscu. Przestrzeń mieszkalna oznacza dla nas ochronę i niezawodność, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo. Tutaj może się rozwijać nasza osobowość. Tym ważniejsze jest, żebyśmy mogli zdać się na coś równie ważnego jak stabilne ściany i szczelny dach: na dobre, godne zaufania instalacje sanitarne, klimatyzacyjne i grzewcze.

Zdrowa woda płynąca z systemu rurociągowego aquatherm green pipe. Przyjemny chłód w lecie dzięki najnowocześniejszej technice klimatyzacji i przyjemne ciepło dzięki sprawnym nowoczesnym instalacjom grzewczym w zimne dni, gdy temperatura na zewnątrz spada znacznie poniżej zera. Firma aquatherm GmbH postawiła sobie za cel, aby swoje wysokie standardy zaoferować klientom na całym świecie – w 78 krajach.

Czy to w Singapurze, w Chinach, we Francji, na Syberii czy w Nowej Zelandii – wszędzie tam, gdzie ludzie budują swoje domy, aquatherm jest obecny ze swoją dopracowaną i niezawodną technologią. Zawsze gotowy do samodoskonalenia, do poszukiwania nowych dróg i wcielania w życie nowych pomysłów i wizji.


Dla dobra człowieka…

 

 

 

Geotermia

Sieci ciepłownicze

Zastosowania specjalne


Obiekty referencyjne

517efb111