Baufragen.de Profi Chat

Zespół techniczny

Czy chodzi o wskazówki na placu budowy, wprowadzenie dotyczące systemów w Państwa zakładzie czy akcje promocyjne w hurtowniach: oprócz szkoleń centralnych w Attendorn i Radebergu, zespół techniczny firmy aquatherm GmbH codziennie gotów jest przyjechać do Państwa. Lista naszych aktywnych partnerów dostępna jest na stronie internetowej www.aquatherm.de w zakładce „Service“.

Szkolenia

W ofercie firmy aquatherm, oprócz specjalistycznych wykładów i akcji promocyjnych w hurtowniach oraz szkoleń w związkach cechowych, znajdują się cykliczne bezpłatne seminaria i imprezy informacyjne w firmowych centrach szkoleniowych w Attendorn i Radebergu.

Targi

Firma aquatherm bierze udział we wszystkich ważnych targach branży sanitarnej i grzewczej w kraju i za granicą. Szczegółowe informacje dotyczące terminów targów znajdą Państwo na stronie www.aquatherm.de

Laboratorium

Od sprawdzenia właściwości granulatu po stałą kontrolę procesów: tylko towar odpowiedniej jakości ma szansę utrzymać aquatherm na kursie „klient”!

Oprogramowanie

Der aquatherm-Software- Service bietet Datanorm-Dateien, ein eigenständiges, grafisches Projektierungsprogramm (liNear), sowie die entsprechende Schulung vor Ort.

Materiały techniczne


Płyty CD, prospekty, katalogi, plakaty, ulotki, mailing, kalendarze, arkusze informacyjne i.t.p. są projektowane i produkowane przez Dział Reklamy firmy aquatherm GmbH. Oczywiście wszystkie informacje dotyczące firmy, technologii, produktów, różnych ofert szkoleniowych i terminów targów oraz wszystkie katalogi w formacie PDF są dostępne również na stronie internetowej firmy aquatherm GmbH: www.aquatherm.de

Szukaj & znajdź  
Szukanie zaawansowane  

OFERTY PRACY I SZKOLEŃ

BIGGEXCHANGE 2018

517efb111