Baufragen.de Profi Chat

Budowa rozdzielaczy na wymiar

 

„Czas to pieniądz” – w branży budowlanej ta życiowa prawda potwierdza się codziennie. Wykonanie instalacji sanitarnych i grzewczych w każdym obiekcie budowlanym, nadal stanowi czasowe i logistyczne wyzwanie, nie tylko dla architektów i projektantów. Na miejscu budowy często niemałe problemy mają realizujące projekt firmy wykonawcze. Ani czynniki zewnętrzne, ani wytyczne czasowe nie pozwalają na szczegółowe poświęcenie się konstruowaniu dobrego jakościowo rozdzielacza.

Do nakładu czasu dochodzą wysokie koszty robocizny i różne problemy pojawiające się na miejscu, które najczęściej można rozwiązać tylko przy dużych nakładach finansowych. Ponadto, w ostatnich latach coraz trudniej jest o fachowców.

Produkcja gotowych rozdzielaczy jest rozwiązaniem oszczędnościowym. Kompensuje brak specjalistów i pozwala na kontynuację procesów produkcyjnych.

Ze względu na różnorodność dzisiejszych zastosowań rozdzielaczy, nie ma w zasadzie możliwości ich standaryzacji lub wykonywania ich w formie gotowych modułów. Każdy projekt budowlany ma własne wymagania. Na materiał i ułożenie systemu rurociągowego wpływ ma nie tylko rodzaj medium, zakres zastosowania, przepisy i ustawy, lecz także warunki architektoniczne.

Niezależnie od tego, czy w grę wchodzą nowe inwestycje czy budynki remontowane, ogrzewanie czy chłodzenie, systemy otwarte czy zamknięte, media agresywne czy woda pitna - zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Elementy budowlane wykonane na zamówienie odgrywają dzisiaj coraz większą rolę, gdyż powstaje coraz więcej wymagających, nietypowych projektów budowlanych. Wykonywaliśmy już instalacje w formie okręgu w budynkach o kształcie cylindra, czy ekstremalne kąty w budynkach o kształcie piramidy. aquatherm zawsze znajdzie właściwe rozwiązanie.

My projektujemy i budujemy dla Państwa kompletne rozdzielacze bezpośrednio w fabryce, według Państwa wytycznych i wysyłamy je gotowe do zamontowania w każde wskazane przez Państwa miejsce na świecie.

Klienci mogą polegać na naszym ponad 40-letnim doświadczeniu w dziedzinie techniki instalacyjnej. Od luksusowych krążowników po stadiony piłkarskie, od hoteli i szpitali po browary i centra serwerowe - na całym świecie systemy rurociągowe aquatherm dowodzą swojej niezawodności.

Potrzebujemy tylko, aby przesłali nam Państwo odpowiednie dane projektowe, rysunki 3D i/lub szkice z naniesionymi wymiarami. Państwo otrzymają od nas ofertę zawierającą specyfikację materiałów i rysunek. Kompetentny zespół doświadczonych techników służy Państwu radą i pomocą.

Więcej informacji na temat budowy rozdzielaczy na zamówienie mogą Państwo uzyskać na niniejszej stronie oraz pod numerem infolinii technicznej aquatherm – tel. 02722 950-200.

 

 

 


Budowa rozdzielaczy - broszura

517efb111