Baufragen.de Profi Chat

Budowa rozdzielaczy na wymiar

 

„Czas to pieniądz” – w branży budowlanej ta życiowa prawda potwierdza się codziennie. Wykonanie instalacji sanitarnych i grzewczych w każdym obiekcie budowlanym, nadal stanowi terminowe i logistyczne wyzwanie, nie tylko dla architektów i projektantów. Realizacja projektu na miejscu również wykonawcom sprawia niemałe problemy. 

Ani czynniki zewnętrzne, ani wytyczne czasowe nie pozwalają na szczegółowe poświęcenie się konstruowaniu dobrego jakościowo rozdzielacza.

Do nakładu czasu dochodzą wysokie koszty robocizny i różne problemy pojawiające się na miejscu, które najczęściej można rozwiązać tylko przy dużych nakładach finansowych.

aquatherm ma dla swoich klientów alternatywę:

My projektujemy i budujemy dla Państwa kompletne rozdzielacze bezpośrednio w fabryce, według Państwa wytycznych i wysyłamy je gotowe do zamontowania w każde wskazane przez Państwa miejsce na świecie.

Potrzebujemy tylko, aby przesłali nam Państwo odpowiednie rysunki i/lub szkice z naniesionymi wymiarami. Państwo otrzymają od nas ofertę zawierającą specyfikację materiałów i rysunek. Kompetentny zespół doświadczonych techników służy Państwu radą i pomocą.

Więcej informacji na temat budowy rozdzielaczy mogą Państwo uzyskać w Dziale technicznym aquatherm – tel. + 49/ 02722 950-200.

 

 

Szukaj & znajdź  
Szukanie zaawansowane  

Katalog aquatherm green/blue pipe


517efb111